Yatan Koltuk | TeknoKonfor Baba Koltuğu
Geri Dön
Yatan Koltuk

Koltuklar, konforun en çok olması gereken ve aynı zamanda da ergonominin en çok gözetilmesi gereken yer olmalıdır. Bu nedenle de mobilya modellerinin seçimleri yapılırken koltuk takımı modellerine ekstra bir özen ve titizlik gösterilir. 

Ancak genel olarak bakıldığı zaman oturma grubu olarak hiçbir koltuk modeli, tekli ve mekanizmalı koltuk modellerinin vermiş olduğu ergonomiyi sizlere sunmayacaktır. Bu nedenle de mekanizmalı ve özel üretim olan koltuk modellerini Teknokonfor aracılığı ile satın alabilirsiniz. 

Hasta ve Engelli Koltuk Modelleri 

Hasta koltuk modelleri veya bir diğer adı ile engelli koltuk modelleri, birbirinden farklı özellik ve renk seçenekleri ile Teknokonfor tarafından özel olarak üretilebilmektedir. Hasta koltuk modellerinin en önemli özelliği yatan koltuk olmasıdır. 180 dereceye kadar yatabilen koltuk modelleri, aynı zamanda da lift özelliği ile ayağa kalkabilmektedir. 

Yatan Koltuk modellerimizi incelemek için BURAYA  tıklayınız. 

Yatan Koltuk ile ilgili anahtar kelimeler; yatan koltuk modelleri, mekanizmalı koltuk, motorlu koltuk, hasta koltuğu, liftli koltuk, uzanan koltuk

HASTA KOLTUĞU

Yaşlandığınızda veya fiziksel sorunlarınız olduğunda, standart koltuklardan kalkmak daha zor hale gelebilir. Daha uzun oturmak, koltuktan kalkmak için çok fazla enerji gerektirir ve koltuktan kalkmak daha fazla yorucu olabilmektedir. Koltuklarda ayakta durmak bunun için yapılır! Özellikle yaşlılar ve sırt problemleri, osteoporoz, romatizma veya diz eklemi problemleri olan kişiler için uygundur. Bu şekilde, öngörülemeyen sonuçları olan düşmeler de başarıyla azaltılır. Tek bir düğmeye basarak koltuktan daha kolay kalkmanızı sağlar.

Ürünleri Gör

Sepet Boş