Hasta Masası | TeknoKonfor Baba Koltuğu
Geri Dön
Hasta Masası

Hasta masaları veya diğer bir ismi ile hasta yemek masası; ev veya hastane gibi alanlarda yataktan kalkmadan yemek yemeye veya diğer işleriniz için kullanmanıza yarayan mekanizmalı masa modelidir. Hastanın konforunu sağlayan hasta servis masası, hastaların iyileşme sürecinde yanlarında olarak onlara ve hatta refakatçilerine de büyük kolaylık sağlar. 

Hasta Yemek Masası Özellikleri Nelerdir?

Hasta masamız, Teknokonfor kalitesi ve şıklığı ile özel olarak tasarlanmış bir masadır. Hasta ve refakatçiler için özel olarak üretilen ayarlanabilir masa; ayarlanabilir ayakları ile sizlere mükemmel bir kolaylık sağlayacaktır. 

Hasta Masası Ölçüleri;

20 cm - 50 cm - 72 cm

Hasta Masası Malzemeleri;

  • Hasta masası, MDF üzeri lakedir. Cilasında mat cila kullanılmıştır.

  • Hasta Masası Özellikleri; Masanın yüksekliği dilediğiniz ölçülerde ayarlanabilir ve sabitlenebilir. 

  • Masa üstünde açı ayarlama imkanı sunan bir mekanizma bulunmaktadır. 

  • Aynı zamanda da masamız kalemliklidir. 

Özel üretime uygun olan amortisörlü hasta yemek masası hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda da web sitemizden hasta yemek masası fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

 Hasta Masası ile ilgili anahtar kelimeler; hasta masası, hasta yemek masası, hastane masası, hasta yemek sehpası, medikal hasta yemek masası, hasta önü yemek masası, hasta yatağı masası, hasta yemek masası fiyatları, hasta yatağı yemek masası,  hasta servis masası

Yeni Lansman Ürünler

Yepyeni Özellikler

Sepet Boş