Uzanan Koltuk | TeknoKonfor Baba Koltuğu
Geri Dön
Uzanan Koltuk

Günün tüm yorgunluğunu atmak ve aynı zamanda da konfor alanınızdaki rahatlığı artırmak adına tasarlanan birçok farklı koltuk modeli bulunuyor. İşte bunlardan en önemlileri ve işlevsel olanları uzanan koltuklar yani diğer bir ismi ile mekanizmalı koltuklar oluyor. 

Uzanan koltuk modelleri ve uzanan koltuk modellerinin mekanizmaları için Teknokonfor ile iletişime geçebilirsiniz. 

Uzanan Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Tv izleme, kitap okuma ya da dinlenme için ideal olan uzanma ve dinlenme koltukları, konfor alanlarınızdaki rahatlığı simgelemektedir. Özel olarak üretilen uzanma koltuğu modelleri, Teknokofor kalitesi ve aynı zamanda da birinci sınıf malzemeleri ile üretilmektedir. 

Fiyatlar hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. 

Uzanan Koltuk ile ilgili anahtar kelimeler; uzanma koltuğu, hasta koltuğu, dinlenme koltuğu, teknkonfor koltuk modelleri, yatan koltuk

HASTA KOLTUĞU

Yaşlandığınızda veya fiziksel sorunlarınız olduğunda, standart koltuklardan kalkmak daha zor hale gelebilir. Daha uzun oturmak, koltuktan kalkmak için çok fazla enerji gerektirir ve koltuktan kalkmak daha fazla yorucu olabilmektedir. Koltuklarda ayakta durmak bunun için yapılır! Özellikle yaşlılar ve sırt problemleri, osteoporoz, romatizma veya diz eklemi problemleri olan kişiler için uygundur. Bu şekilde, öngörülemeyen sonuçları olan düşmeler de başarıyla azaltılır. Tek bir düğmeye basarak koltuktan daha kolay kalkmanızı sağlar.

Ürünleri Gör

Sepet Boş