Motorlu Koltuk | TeknoKonfor Baba Koltuğu
Geri Dön
Motorlu Koltuk

Mekanizmalı olarak da adlandırılan motorlu koltuk modelleri, tasarım ve kullanış açısından son zamanlarda oldukça fazla ilgi görmektedir. Motorlu ve mekanizmalı koltuk modelleri sayesinde hem konforlu hem de zahmetsiz bir şekilde kullanılmaktadır.

Motorlu Koltuk Avantajları

Yatak olabilen ve aynı zamanda da dik pozisyona gelebilen hasta koltuk modelleri, motorlu koltuk modellerinin en önemli tasarımlarıdır. Genel anlamı ile motorla çalışan bu koltuk modelleri, ergonomi ve konforu sizlere sunmaktadır.

Şık görünüme sahip olan bu mobilyaların, kendine has çalışma mekaniği mevcuttur. Dolayısıyla herhangi bir kuvvet uygulamadan ve zahmet gerektirmeden en kısa sürede dilerseniz koltuk dilerseniz de yatak olarak kullanım avantajına sahiptir.

Motorlu Koltuk ile ilgili anahtar kelimeler; mekanizmalı koltuk, motorlu koltuk modelleri, mekanizmalı yataklar, mekanizmalı koltuk tasarımı, teknokonfor hasta koltuğu, baba koltuğu, tv koltuğu

TEKNOKONFOR'DA ÜRETİM

Ürünlerimiz 15 kişilik ekip tarafından itina ile İstanbul Başakşehir Bölgesinde Üretilmektedir.

Konfor kelimesi; günlük yaşamımızı kolaylaştıran her türlü rahatlığa denir.

Teknokonfor olarak teknolojik mekanizmalar ile günlük yaşantınızdaki rahatlığınızı en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemekteyiz.

Üretmiş olduğumuz ürünlerde basınç dağılımı, ergonomi, esneklik, duruş desteği kriterlerinde mükemmele ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Sepet Boş