Kumandalı Koltuk | TeknoKonfor Baba Koltuğu
Geri Dön
Kumandalı Koltuk

Kumandalı koltuklar, mekanizmalı koltuklar olarak da adlandırılan koltuk türleridir. Genel olarak bir motor ile çalıştırtılan koltuk modelleridir. Teknokonfor tarafından özel olarak tasarlanarak oluşturulan koltuk modelleri, kumanda ile çalışmaktadır. Motorlu koltuk modellerinin ana çalıştırma prensibi olan kumandalar, dilediğiniz özelliklerde yapılabilmektedir. 

Kumandalı koltuk modelleri ve aynı zamanda da manuel koltuk modellerini daha yakından incelemek için Masko’da bulunan mağazamıza gelebilirsiniz. 

Kumandalı Koltuk Fiyatları

Kumandalı koltuk fiyatları, en çok merak edilen şeyler arasında oluyor. Özel olarak üretilen kumandalı koltuk modelleri, Teknokonfor farkı ve aracılığı ile dilediğiniz opsiyonel özelliklerde üretilebilmektedir. 

Kumandalı Koltuk ile ilgili anahtar kelimeler; motorlu koltuk, mekanizmalı koltuk, kumandalı motorlu koltuk, hasta koltuğu, baba koltuğu, dinlenme koltuğu, özel kumandalı koltuk, kumandalı koltuk modelleri, kumandalı koltuk fiyatları

BABA KOLTUĞU

Vücudunuz gün boyu sizin için çalışıyor. Bu yüzden arada bir gerekli dinlenmeyi sağlayın . Yatar koltuklarımız vücudunuzu üç önemli alanda destekler: boynunuz, omuzlarınız ve belinizin alt kısmı. Vücudunuzdaki dikey baskıyı mümkün olduğunca alırlar. Ürünlerimizi sadece görünüşü için değil, vücudunuza tam olarak uyduğu için seçin. Doğru destek bir dünya fark yaratır!

Ürünleri Gör

HASTA KOLTUĞU

Yaşlandığınızda veya fiziksel sorunlarınız olduğunda, standart koltuklardan kalkmak daha zor hale gelebilir. Daha uzun oturmak, koltuktan kalkmak için çok fazla enerji gerektirir ve koltuktan kalkmak daha fazla yorucu olabilmektedir. Koltuklarda ayakta durmak bunun için yapılır! Özellikle yaşlılar ve sırt problemleri, osteoporoz, romatizma veya diz eklemi problemleri olan kişiler için uygundur. Bu şekilde, öngörülemeyen sonuçları olan düşmeler de başarıyla azaltılır. Tek bir düğmeye basarak koltuktan daha kolay kalkmanızı sağlar.

Ürünleri Gör

SİNEMA KOLTUĞU

Konfor ve lüks aynı madalyonun iki yüzüdür ve koltuklarımız konfor ve lüksü aynı anda sunmaktadır. En kaliteli mekanizmalar, güvenilir uzun ömürlü motorlar, ergonomik tasarımlar ve kişiselleştirilebilir kaplamalar, her açıdan üstün bir koltukta bir araya geliyor. Koltuklarımız eşsiz konfor ve mükemmel rahatlıkla lüks ev sinemanızın kalitesini artırmaktadır. 

Ürünleri Gör

Sepet Boş