Engelli Rampası | TeknoKonfor Baba Koltuğu
Geri Dön
Engelli Rampası

Hayatını devam ettirirken desteğe ihtiyaç duyan fiziksel engelli bireylerin yaşamını kolaylaştıran engelli rampası, kullanıcılarının daha rahat hareket edebilmesine olanak tanımaktadır.  Tekerlekli sandalye kullanıcılarının farklı yükseltili yerlerde sorun yaşamasını engelleyen engelli rampaları, çeşitli standartlara uygun, güvenlik şartlarını yerine getiren eğimli platformlardır.

Engelli rampalarını üretirken mümkün olduğunca daha az eğimli olmasına dikkat eden Teknokonfor, bu konuda yalnızca tekerlekli sandalye kullanıcılarını değil, yürüme zorluğu yaşayanları ya da görme engelli bireyleri de düşünmüştür. Tekerlekli sandalye rampası olarak da bilinen engelli rampası sayesinde, dezavantajlı bireyler de yaşamlarını güvenle sürdürebilmektedir.

Engelli rampası yapılırken elbette uyulması gereken bazı kurallar bulunmaktadır. Bu konuda en önemli nokta elbette rampanın eğimidir. Teknokonfor, rampa eğimini mümkün olduğunca minimumda tutarak kullanıcılarının üstün konforunu düşünmektedir.

 

Portatif Engelli Rampası

Katlanabilir engelli rampası olarak da adlandırılabilen portatif engelli rampası, kolaylıkla taşınarak dilenen tüm mekanlarda kullanılabilmesi yönüyle ön plana çıkmaktadır. Teknokonfor tarafından istenilen ölçülerde tasarlanabilen portatif engelli rampası, hafiftir ve en dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

 

Engelli Rampası ile ilgili anahtar kelimeler; portatif engelli rampası, portatif rampa, tekerlekli sandalye rampası, katlanabilir engelli rampası, engelli rampası, tekerlekli sandalye
 

Hasta Koltuğu

Yaşlılarımızın, aktif kalması için ve  hareket ederken karşılaştıkları küçük veya büyük rahatsızlıklara çözüm bulmak. Lift özellikli bir dinlenme koltuğu çözümdür. Bu şekilde, çaba harcamadan koltuğunuza girip çıkabilirsiniz

Sepet Boş