Dinlenme Koltuğu ve Mekanizmalı Modeller | TeknoKonfor Baba Koltuğu
Geri Dön
Dinlenme Koltuğu ve Mekanizmalı Modeller

Kişilerin dilediği renk, kumaş ve mekanik özelliklerden üretilebilecek olan dinlenme koltuğu modelleri, konfor alanlarınızı daha şık bir yer haline getirirken sizlerin de hem sağlığına hem de vücuduna inanılmaz faydaları olacaktır. 

Masajlı Baba Koltuğu

Baba koltuğu, diğer bir ismi ile de dinlenme koltuğu modellerinin en belirgin özelliklerinden biri vücuda ve insan ergonomisine olan katkısı. Özel olarak tasarlanan baba koltuğu modelleri, ergonomik olarak insanların fiziklerine göre tasarlanmaktadır. 

Teknokonfor, bu alanda Türkiye’nin öncü firmalarından olmakla birlikte, baba koltuğu üretici firmalarından kişiselleştirilebilir baba koltuğu modelini üreten en büyük Masko firmasıdır. 

Mekanizmalı olan bu koltuk modelleri, ergonomiyi artıracak olan birçok farklı özellik ile kişiselleştirilebilir ve ihtiyacı olanlara özel olarak tasarlanabilir. Özellikle Teknokonfor baba koltuğu modellerinde masaj sistemi, insanların en çok tercih ettiği ek özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Masajlı baba koltuğu modelleri, Masko Teknokonfor firmasının özel olarak tasarladığı bir mobilya modelidir. 

Dinlenme Koltuğu Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Bu tip koltuk modellerini seçerken önceliğiniz her zaman kendiniz olmalı. Standart olarak üretilmiş olan ve hazırda bekleyen baba koltuğu modellerine nazaran kişiye özel üretim olan kişilerin boy ve diğer fiziksel özelliklerine uygun olarak hazırlanan baba koltuğu modelleri tercih edilmelidir. 

Tüm Türkiye ve yurt dışındaki tüm ülkelere kargo gönderimi gerçekleştiren Teknokonfor’u, Masko’da ziyaret ederek baba koltuğu ve masajlı baba koltuğu modelleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 
 

BABA KOLTUĞU

Vücudunuz gün boyu sizin için çalışıyor. Bu yüzden arada bir gerekli dinlenmeyi sağlayın . Yatar koltuklarımız vücudunuzu üç önemli alanda destekler: boynunuz, omuzlarınız ve belinizin alt kısmı. Vücudunuzdaki dikey baskıyı mümkün olduğunca alırlar. Ürünlerimizi sadece görünüşü için değil, vücudunuza tam olarak uyduğu için seçin. Doğru destek bir dünya fark yaratır!

Ürünleri Gör

Sepet Boş